آژانس مسافرتی توکلیآژانس مسافرتی توکلی
فراموشی رمز عبور ؟

ویزا

ویزا

ویزای شینگن:

معرفی کشورهای عضو شینگن از زبان آژاس توکلی: شینگن یا شنگن به ۲۶ کشور اروپایی است که شهروندانی جز شهروندان این اتحادیه برای ورود به مرز این کشور باید مجوز ورود(ویزا) دریافت نمایند.

شینگن منطقه ای متشکل از ۲۶ کشور می باشد که طبق یک معاهده که به امضا رسیده این کشور ها مرزهای خود را از بین برده اند و دارای مرز مشترکی هستند و مردم ساکن در این کشور ها برای سفر به کشورهای دیگر در این اتحادیه به طور کاملاً آزادانه می توانند سفر کنند،  تمامی کشور های عضو شینگن قوانین کنترل گذرنامه را در هنگام ورود برای شهروندان خود برداشته اند.

خدمات شینگن آژانس توکلی

تاریخچه پیمان شینگن از زبان آژانس توکلی:

شینگن توافقنامه ای است که در تاریخ ۱۴ ژوئن سال ۱۹۸۵ میان ۵ کشور از ۱۰ کشور عضو این اتحادیه امضاء گردید. البته ناگفته نماند که از بین بردن مرزها و رسیدن به یک توافق میان تمامی این اعضا کاری غیر ممکن بود، به همین دلیل ابتدا شینگن خارج از اتحادیه اروپا شکل گرفت. پس از حدوداً ۵ سال درگیری و کشمکش میان سران این اتحادیه، پیمان با طرح حذف مرزهای درونی و سیاست های دوسویه صدور ویزای به کارهای و برنامه های این اتحایه اضافه گردید، این توافق در آن زمان کاملاً متضاد با قوانین موجود در آن زمان به حساب می آمد.

حوزه شینگن در ۲۶ مارس سال ۱۹۹۵ میلادی به طور پراکنده شکل گرفت،

برای من یا شاید بسیاری از مسافرین این حوزه شاید این سوال مطرح شده باشد که چرا نام این اتحاد را شنگن نهادند؟؟ نام این اتحاد از یک روستا به همین نام در لوکزامبورگ گرفته شد که اولین جلسات این اتحاد در این روستا برگذار گردید.

حوزه شینگن متشکل از ۲۲ کشور عضو اتحادیه و ۴ کشور عضو اتحادیه تجارت آزاد اروپایی( EFTA اتحادیه ای از ۱۰ کشور بزرگ واردد کننده تجاری در ۹ کشور اروپایی یعنی: فرانسه، آلمان، هلند، ایتالیا، اسپانیا، سوییس،بریتانیا، بلژیک و اتریش) تشکیل شده است. اتحادیه EFTA به طور غیر رسمی در سال ۱۹۸۷ توسطه برخی از واردکنندگان بزرگ و سابق پایه گذاری شد، و در سال ۱۹۹۰ این اتحادیه به رسمیت شناخته شد.مقر اتحادیه EFTA در کشور هلند می باشد، و دارای نشریه ای با عنوان « Dutch Articles of Association » می باشد.

جدول کشورهای عضو شینگن از بیان آژانس توکلی

نام کشور

تاریخ عضویت در اتحادیه

نام کشور

تاریخ عضویت در اتحادیه

اتریش

۱۹۹۵

یونان

۱۹۸۱

بلژیک

۱۹۵۲

مجارستان

۲۰۰۴

بلغارستان

۲۰۰۷

ایرلند

۱۹۷۳

کرواسی

۲۰۱۳

ایتالیا

۱۹۵۲

قبرس

۲۰۰۴

لتونی

۲۰۰۴

جمهوری چک

۲۰۰۴

لیتوانی

۲۰۰۴

دانمارک

۱۹۷۳

لوکزامبورگ

۱۹۵۲

فنلاند

۱۹۹۵

استونی

۲۰۰۴

فرانسه

۱۹۵۲

مالتا

۲۰۰۴

هلند

۱۹۵۲

لهستان

۲۰۰۴

آلمان

۱۹۵۲

پرتغال

۱۹۸۶

بریتانیا

۱۹۷۳

اسپانیا

۱۹۸۶

سوئد

۱۹۹۵

اسلوواکی

۲۰۰۴

اسلوونی

۲۰۰۴

رومانی

۲۰۰۷

کشورهایی که کاندید پیوستن به اتحادیه شینگن هستند:

تعدادی از کشورهای دیگر همچون رمانی، قبرس، کرواسی، بلغارستان نیز در صدد پیوستن به این اتحادیه می باشند.

کارهای آژانس توکلی در حوضه ویزای شینگن:

آژانس هواپیمایی توکلی با بیش از ۵۰ سال سابقه در زمینه گردشگری و جهانگردی در اقدامی نو در جهت افزایش رضایت مشترین و مسافرین اقدام به صدور وقت سفارت کشورهای حوزه شینگن می نماید و در این راستا با داشتن کادری مجرب و حرفه ای توانسته پایین ترین نرخ های مجود در بازار را به مشتریان خود ارائه دهد.

مشتریان و مسافرین که در حال جمع آوری مدارک ویزای شینگن می باشند می توانند تنها با یک تماس با شماره تلفن  ۸۸۲۰۸۸۷۲ – ۰۲۱ جهت اطلاع از آخرین و بروزترین اطلاعات نحوه پر کردن فرم سفارت و یا گرفتن وقت سفارت با این آژانس تماس بگیرند و در کمترین زمان و با پرداخت کمترین نرخ این فرم ها را پر کرده و وقت سفارت خود را بگیرند، این شما مسافران محترم می توانید تنها با مقایسه قیمت های ما با سایر شرکت های هواپیمایی به تفاوت پی ببرید.

خدمات شینگن آژانس توکلی

در اینجا ما شما را با برخی از کارهای آژانس هواپیمایی توکلی در زمینه ویزای شینگن آشنا خواهیم کرد:

  1. گرفتن وقت سفارت حوزه شینگن (بیش از ۹ کشور)

  2. پر کردن فرم وقت سفارت.

  3. راهمایی جهت کامل کردن و مرتب سازی مدارک مورد نیاز برای دریافت ویزای شینگن.

  4. ترجمه مدارک مورد نیاز ویزای شینگن به زبان های(انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ایتالیایی، هلندی و….) زیر نظر دارالترجمه های مورد تأیید وزارت دادگستری.

  5. پیکآپ پاسپورت.

  6. و ……

گرفتن وقت سفارت و پیکاپ پاسپورت ویژه آژانس توکلی
گرفتن وقت سفارت و پیکاپ پاسپورت ویژه آژانس توکلی

جهت اطلاع از نحوه گرفتن وقت سفارت حوزه شینگن و کانادا به لینک های زیر مراجعه نمائید.