آژانس مسافرتی توکلیآژانس مسافرتی توکلی
فراموشی رمز عبور ؟

نحوه گرفتن وقت سفارت + نکات مهم در مورد وقت سفارت فوری

مطالبی که در این سایت می خوانیم

🔸 چرا باید وقت سفارت را از آژانس مسافرتی بگیریم؟؟

🔸 وقت سفارت چیست؟ اصلاً چرا باید وقت سفارت گرفت؟؟

🔸 وقت سفارت فوری با عادی چه تفاوتی دارد؟؟

🔸 سوالات کلی در مورد وقت سفارت و ناگفته ها در مورد وقت سفارت.

🔸 ما برای چه کشورهایی باید وقت سفارت گرفت؟؟

آژانس مسافرتی توکلی کارگزار و مشاوره، اخذ ویزا و مجری مستقیم تورهای اروپایی با بیش از ۵۰ سال تجربه در صنعت گردشگری و توریسم ایران

 

با عضویت در شبکه های اجتماعی آژانس توکلی از آخرین تخفیف های ویژه کاربران فعال با خبر شوید . به راحتی و با یک کلیک عضو خانواده بزرگ ما شوید .

کلیک کنید
تلگرام
کلیک کنید
اینستاگرام
promobox-image

📌 چرا باید وقت سفارت را از آژانس مسافرتی بگیریم؟؟

🔸آژانس های مسافرتی، معمولا به خاطر سابقه کار طولانی مدت در زمینه اخذ ویزا و وقت سفارت کشور‌های مختلف، با سیستم های تعیین وقت سفارت آشنایی دارند و زمان دقیق باز شدن وقت های سفارت را می‌دانند. از طرفی دیگر، شما برای مراجعه به سفارت خانه ها باید فرم درخواست ویزای خود را تکمیل کنید که اگر اشتباهی در پر کردن فرم رخ دهد، ممکن است باعث رد شدن درخواست ویزای شما شود. همچنین، باید رزرو بلیط رفت و برگشت هواپیما، واچر هتل و بیمه مسافرتی خود را به افسران ویزا تحویل دهید.

🔸اگر فکر می‌کنید که در تهیه مدارک و پر کردن فرم ویزا مشکلی ندارید، خودتان برای تعیین وقت سفارت اقدام کنید.

📌 وقت سفارت چیست؟ اصلاً چرا باید وقت سفارت گرفت؟؟

🔸شما با توجه به ویزای درخواستی خود، باید با افسران ویزای کشور مقصد مصاحبه کنید. حالا بسته به کشور مقصدتان، یا باید با افسران ویزا مصاحبه کنید و یا فقط برای تحویل مدارک و انگشت نگاری به سفارت و یا کارگزاری مراجعه کنید. به دلیل ازدیاد درخواست متقاضیان ویزا، سفارت خانه ها و کنسولگری ها تصمیم گرفتند تا برای جلوگیری از شلوغی و ازدحام متقاضیان، سیستم تعیین وقت سفارت را پیاده سازی کنند.

🔸وقت سفارت در اصل همان نوبت بانکی است. با این تفاوت که چند دقیقه و یا چند ساعت بعد نوبت شما فرا نمی‌رسد بلکه ممکن است، ۱ روز، ۱ ماه و حتی ۱ سال بعد نوبت مراجعه شما به سفارت فرا برسد.

📌 وقت سفارت فوری با عادی چه تفاوتی دارد؟؟

🔸وقت سفارت فوری، به شما اجازه می‌هد حتی در ۱ ساعت بعد در سفارت خانه حضور داشته باشید. معمولا کارگزاران و آژانس ها برای وقت سفارت فوری هزینه بیشتری نسبت به وقت معمولی سفارت می‌گیرند. اما اگر بخواهید به اصل مطلب نگاه کنید، کار سخت و زمان گیری انجام نمی‌شود بلکه فقط با هوشیاری بالا عمل می‌کنند و شما هزینه بیشتر را، فقط بابت شناخت کامل سفارت کشور مقصد و تجربه بالای آن ها پرداخت می‌کنید.

📌 سوالات کلی در مورد وقت سفارت و ناگفته ها در مورد وقت سفارت.

🔸جواب یک سری از سوالات متقاضیان در مورد وقت سفارت را در هیچ جایی نمی‌توانید پیدا کنید. ما در آژانس توکلی، به کلیه سوالاتی که متقاضیان در مورد وقت سفارت از ما پرسیده اند، جواب داده ایم و جواب آنها را در ادامه برای شما آورده ایم:

📌 چگونه می‌توانیم به زمان های موجود وقت سفارت دسترسی پیدا کنیم؟

این کار، فقط بر اساس تجربه به دست می‌آید. اگر می‌خواهید به وقت های خالی سفارت هر کشوری دست پیدا کنید، باید در روز‌های مختلف و در ساعات مختلف روزانه به سایت تعیین وقت سفارت کشور مورد نظر وارد شوید تا با الگوریتم آن به طور کامل آشنایی پیدا کنید.

📌 چرا برای وقت سفارت بعضی کشور‌ها هزینه های گزاف گرفته می‌شود؟

تعیین وقت سفارت بعضی از کشورها، مثل کشور ایتالیا و یا آلمان، به سختی انجام می‌شود. به طوری که در بعضی از مواقع، در ۱ ساعت تمامی وقت های موجود تکمیل می‌شود. برخی از آژانس ها و یا کارگزاران ویزای این کشور‌ها، با برنامه ریزی دقیق و یا استفاده از نرم افزارهای قدرتمند، می‌توانند وقت سفارت این کشور‌ها را بگیرند. در حقیقت، این عاملان پول استفاده از امکانات خود را از شما می‌گیرند.

📌 آیا کارگزاران برای تعیین وقت سفارت، به سفارت خانه ها هزینه ای پرداخت می‌کنند؟

برای برخی کشورها، بله. به طور مثال برای تعیین وقت سفارت آلمان، باید ۱۹۰ هزار تومان به کارگزاری آن پرداخت کنید. این هزینه، یک نوع غربالگری بین متقاضیان ویزا و کسانی که فقط می‌خواهند شانس خود را محک بزنند، می‌باشد.

📌 از چه راهی می‌توانیم خودمان وقت سفارت بگیریم؟

ابتدا باید مشخص کنید که وقت سفارت کدام کشور را می‌خواهید. پس از آن، مشخص کنید که وقت سفارت آن کشور را کارگزاری تعیین می‌کند و یا سفارت خانه و کنسولگری آن. پس از آن می‌توانید خودتان با ورود به سایت آژانس هواپیمایی توکلی به راحتی هر چه تمام و بدون حتی یک دقیقه وقت هدر دادن تمامی وقت های لازمه خود را پیگیری کنید و کارهای خود را به راحتی مدیریت نمایید.

📌 آیا با مراجعه حضوری به سفارت، می‌توان وقت خود را گرفت؟

خیر. در تعریف وقت سفارت گفتیم که تعیین وقت سفارت، برای جلوگیری از ازدحام متقاضیان در سفارت خانه کشور مبدا می‌باشد و در مراجعه برای تعیین وقت سفارت، کسی پاسخگوی شما نخواهد بود.

📌 در هنگام مراجعه در سفارت، چه مدارکی باید همراه داشته باشیم؟

زمانی که در سفارت حضور پیدا می‌کنید، باید دو نوع مدرک همراه خود ببرید. یک نوع مدارک عمومی که در همه ویزاها یکسان است و یک نوع مدارک اختصاصی که بسته به ویزای انتخابی شما متفاوت است. هزینه پرداختی در سفارت هم، بسته به نوع ویزای انتخابی شما متغیر می‌باشد.

🔶وقت سفارت کشورها🔶

الف

اطلاعات وقت سفارت آمریکا

اطلاعات وقت سفارت آمریکا

🇺🇸 وقت سفارت آمریکا 🇺🇸

 

اطلاعات وقت سفارت اتریش

اطلاعات وقت سفارت اتریش

🇦🇹 برای اطلاع از وقت سفارت اتریش کلیک نمایید. 🇦🇹

اطلاعات وقت سفارت ایتالیا

اطلاعات وقت سفارت ایتالیا

🇮🇹 برای اطلاع از وقت سفارت ایتالیا کلیک نمایید. 🇮🇹

وقت سفارت اسپانیا

وقت سفارت اسپانیا

🇪🇸 برای اطلاع از وقت سفارت اسپانیا کلیک نمایید. 🇪🇸

ب

اطلاعات وقت سفارت بلژِک

اطلاعات وقت سفارت بلژِک

🇷🇴 وقت سفارت بلژیک 🇷🇴

پ

اطلاعات وقت سفارت پرتغال

اطلاعات وقت سفارت پرتغال

🇵🇹 وقت سفارت پرتغال 🇵🇹

اطلاعات وقت سفارت جمهوری چک

اطلاعات وقت سفارت جمهوری چک

🇨🇿 وقت سفارت جمهوری چک 🇨🇿

س

اطلاعات وقت سفارت سوییس

اطلاعات وقت سفارت سوییس

🇨🇭 وقت سفارت سوئیس 🇨🇭

اطلاعات وقت سفارت سوئد

اطلاعات وقت سفارت سوئد

🇸🇪 وقت سفارت سوئد 🇸🇪