آژانس مسافرتی توکلیآژانس مسافرتی توکلی
فراموشی رمز عبور ؟

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات

قوانین سایت

موضوع قرارداد :

موضوع این قرارداد تعیین حدود و وظایف و مسئولیتهای طرفین و همچنین نرخ گشت برای انجام مسافرت با گشتهای داخلی و خارجی دسته جمعی یا انفرادی به شرح ذیل می باشد.

شرایط قرارداد :

 1. چنانچه تور به حد نصاب موردنظر (حداقل۱۵نفر) نرسد آژانس توکلی مجاز به ابطال آن ، اعلام به مسافر و استرداد وجوه دریافتی از مسافر می باشد.
 2. ساعت تحویل اتاق های هتل به هنگام ورود ساعت ۱۴ بعدازظهر و تخلیه ساعت ۱۲ ظهر بوده که مسافر موظف به رعایت آن می باشد.
 3. در اتاق های دوتخته ، تخت سوم از نوع سفری بوده و موقتاً در اتاق دو تخته گذاشته می شود.
 4. مسافر انفرادی به هنگام ثبت نام مشمول مقررات و نرخ استفاده از اتاق یک تخته می باشد.

تبصره ۱

الف) در خصوص ثبت نام گروهی فقط فردی که به نمایندگی از مسافرین اقدام به ثبت نام و عقد قرارداد نموده مجاز به مراجعه به شرکت خدمات مسافرتی خریدار جهت پیگیری ،ابطال و یا دریافت وجوه پرداختی می باشد و سایر مسافرین در این خصوص مجاز به مراجعه به آژانس توکلی نبوده و حق هرگونه اعتراض و اقامه دعوی را      ازخود سلب می کند.

ب) درخصوص تور یا پروازهای چارتر هزینه غیرقابل استرداد می باشد.
 1. در خصوص امور مربوط به پروازهای هوایی با توجه به مقررات حمل و نقل هوایی که در تاریخ ۱۲ اکتبر ۱۹۳۹ در ورشو به امضا رسیده است ونیز اصلاحیه پیمان مزبور که در تاریخ ۲۸ سپتامبر ۱۹۹۵ در لاهه تصویب گردیده و همچنین مقررات مربوط به سازمان هواپیمایی کشوری عمل خواهد شد.
 2. در صورتیکه مسافر به هر دلیل برای سایر مسافرین یا سرپرست گروه (تورلیدر) و یا راهنمایان محلی وکلاً کسانیکه دراجرای گشت نقش داشته مزاحمت ایجاد نماید و یا مرتکب اعمال خلاف شئونات جمهوری اسلامی ایران درکشور مربوطه گردد سرپرست گروه موظف است برحسب موردتصمیم لازم را درخصوص این مسافراخذ نموده و مراتب را جهت ثبت موضوع به آژانس توکلی یا سفارت ایران گزارش نماید .
 3. آژانس توکلی درخصوص عدم صدور روادید ازسوی سفارتخانه ها برای هیچ یک از مسافران مسئولیت نداشته و چنانچه مسافرانی که بصورت گروهی ثبت نام نموده و به دلایلی سفارتخانه مربوطه ازصدور روادید برای هریک از آنان ممانعت به عمل آورد سایر مسافران می بایست از گشت استفاده نماید و درصورت اعلام انصراف مسافران که ویزای آن اخذ شده است میبایست کل هزینه تور را پرداخت نماید .

تبصره ۲

در خصوص بستگان درجه یک (پدر،مادر،همسر،فرزندان مجرد) که روادید یکی از آنها توسط سفارت صادر نگردیده باشد و تقاضای کنسل نمودن تور را داشته باشد،۵۰% هزینه کل تور به عنوان جریمه اخذ خواهد شد و در خصوص افرادی که رابطه نسبیت ندارند و موفق به اخذ ویزا نشده اند طبق بند ۳ این الحاقیه عمل خواهدشد .

 1. چنانچه صدور ویزا و تحویل گذرنامه درآخرین لحظات زمان شروع سفر توسط سفارتخانه صورت پذیرد مسافر موظف به استفاده از تور می باشد و درصورت اعلام انصراف مسافر می بایست کل هزینه تور راپرداخت نماید.
 2. درصورت تغییر ساعت پرواز و یا هرگونه تغییر دربرنامه پروازی و یا ظرفیت پرواز و روز پرواز و تغییر هتل کلاً مشکلاتی که در اجرای تور حادث می گردد و از کنترل آژانس توکلی خارج باشد که سبب ابطال و یا تغییر برنامه گشت شود مسئولیتی متوجه آژانس توکلی نبوده و مسافر میبایست مقدمات سفر خود را جهت استفاده از تور فراهم نماید و عازم سفر گردد.
 3. درصورتیکه هنگام ابطال تور توسط مسافر،روادیدخریدار اخذ شده باشد آژانس توکلی مجاز به ابطال روادید مربوطه توسط مقامات سفارت صادرکننده روادید خواهدبود و جرایم ابطال توربراساس بند ۲۴ این قرارداداخذ خواهد شد.
 4. درصورت بروز حادثه ای برای مسافر در طول سفر براساس شرایط بیمه حوادث مسافرتحت پوشش بیمه سفربصورت گروهی می باشدو حق استفاده ازامکانات بیمه را دارد و در این خصوص آژانس توکلی هیچ مسئولیتی نخواهد داشت.
 5. بیمه مسافرتی برای کلیه افراد بالای ۶۰ سال الزامی است که هزینه آن مجزا از مسافر اخذ می گردد.
 6. انجام تغییرات لازمه در برنامه مسافرت و مسیر ، ساعت و زمان حرکت گشتها بر حسب ضرورت در اختیار آژانس توکلی و کارگزار می باشد.
 7. در صورتیکه هریک از مسافرین موضوع این قرارداد از بازگشت به کشور در تاریخ مقرر دراین قرارداد خودداری نمایند،مسئولیتهای ناشی از آن و همچنین پرداخت خسارات احتمالی وارده به آژانس توکلی بر عهده خریدار می باشد.

تعهدات مسافران

 1. رعایت شئونات اسلامی در طول سفر از سوی مسافر الزامی است.

پل ارتباطی با آژانس

ملاقات حضوری دفتر ما

تهران ، میدان ونک ، نبش خیابان برزیل ،بالای چرم مشهد، طبقه اول، واحد ۱

ساعت کار آژانس : ۹صبح لغایت ۱۹

پشتیبانی ایمیلی

Tavakoli.Tour@gmail.com

از طریق این ایمیل می توانید با مدیریت مجموعه ارتباط داشته باشید .

پشتیبانی همیشگی ۲۴/۷

۱۰ خط تلفن : ۸۸۲۰۸۸۷۲-۰۲۱

فکس : ۸۶۰۸۵۲۸۸-۰۲۱

تلگرام : ۰۹۳۵۲۵۴۱۳۱۳

همیشه پاسخ گوی شما مسافرین گرامی هستیم .