آب راه های زیبا

شما به راحتی می توانید در این کانال ها که از بقایای آب راه های مزارعه قدیمی بوده است قایق رانی کنید و از کنار این آب راه ها گذر کنید و به جای دیگر برسید، این همه زیبایی و چشم نوازی گاهی به واقعیت نمی ماند ولی واقعی است، با ما همراه باشید تا شما را با روستایی آشنا کنیم که هیچ جاده ای ندارد.

آژانس توکلی با بیش از ۵۰ سال سابقه در امر گردشگری و جهانگردی شما را در امر گرفتن پرواز، هتل ، ویزا و خدمات ویزا یاری می کند.

کشور هلند، کشوری کوچک در شمال غربی اروپا با حدوده ۱۶.۵ میلیون نفر جمعیت مذهب در این کشور بیشتر مسیحی از شاخه پروتستان و بخشی مسلمان هستند. نوع حکومت این کشور پادشاهی و پایتخت آن آمستردام می باشد.

زیباترین روستای بدون جاده دنیا

ولی مقصد ما هلند و یا آمستردام نیست مقصد نهایی ما روستایی در این کشور است روستا گتیورن در جنوب غربی این کشور واقعه شده است جمعیت این روستای زیبا بالغ بر ۲۶۲۰ نفر می باشد و اغلب گردشگرانی که به این منطقه رفته اند آن را به عنوان ونیز کوچک و یا ونیز هلند می شناسند.

اگر بخواهیم بدانیم که دلیل اصلی شهرت این روستا از کی و کجا آمده باید گفت در سال ۱۹۵۸ زمانی که فیلم ساز معروف هلند برت هانسترا فیلم کمدی معرف خود را با نام  Fanfare را در این مکان ساخت این روستا مورد توجه خیلی ها قرار گرفت.

تمام فعالیت های رفت و آمدی و حمل و نقل این روستا از طریق آب راه انجام می پذیرد هرچند بعد ها یک مسیر دوچرخه سواری نیز ساخته شد، آب این آبراه ها از طریق دریاچه Giethoorn که برای کشف معادن ذغال سنگ ساخته شده است تأمین می شود.

در این روستا در حدوده ۱۵۰ پل که بر روی آبراه قرار دارد ساخته شده است که قدمت برخی بیش از ۱۰۰ سال می رسد. این روستا بیشتر گردشگران چینی را به خود جذب میکند و می توان گفت سالانه این روستا پذیرای حدوده ۱۵۰ تا ۲۰۰ هزار گردشگر چینی می باشد در حالی که جمعیت خود روستا حتی به ۳ هزار نفر نمی رسد.

زیباترین روستای بدون جاده دنیا

به شما توصیه می کنیم اگر به دنبال جایی عاری از صدا می گردید به این روستا سفری داشته باشید در این منطقه بلند ترین صدایی که به گوش می رسد صدای برخورد پای مرغابی ها به آب و سرصدای پرندگان می باشد.

تاریخچه نام این روستا به مانند آبراه های آن نیز جالب است، نام این روستا به معنی صدها شاخ بز که در باتلاق به وجود آمده از سیل قرن ۱۰ میلادی به وجود آمده گرفته شده است.

به نظر بنده یکی از بهترین روش های تفریح در این روستای آرام اجاره کردن یک قایق برقی که کنترل آن نیز راحت است و عبور از آبراه های این روستا در هنگام غروب خورشید است، شما می توانید هرگاه که خسته شدیدن در کنار رستوران ها و یا بارهایی که در کنار این آبراه ها وجود دارند توقف کنید غذای سبک خود را سفارش دهید و به زیر یکی از پل های قوس دار که در این آبراه ها کم هم نیست بروید و در قایق به در حال تماشای غروب آفتاب میاون وعده خود را نیز میل کنید.

ما در این متن سعی کردیم که شما را با بخشی از زیبایی های کشور هلند و روستای Giethoornآشنا کنیم امیدواریم که مورد پسند شما واقع شده باشد.

زیباترین روستای بدون جاده دنیا