ترین های گردشگری با توکلی

در این مقاله سعی بر این است تا شما سفر دوستان و مشتاقان سفر را با عجیب ترین، سردترین، گرم ترین، زیباترین، و کلا هرچی ترین داخل دنیای گردشگری است شما را آشنا کنیم. با ما همراه باشید تا با این همه ترین که وجود دارد آشنا کنیم.

📌در اولین ترین این مقاله سری می زنیم به جالب ترین زیپ لاین جهان، این زیپ لاین که در مرز میان کشور اسپانیا و پرتغال وجود دارد آشنا کنیم، در این زیپ لاین شما با پرداخت ۱۲ یورو می توانید با سرعت ۸۰ کیلومتر در ساعت از اسپانیا به پرتغال سفر کنید، سفری کم هزینه پر از هیجان و دیدنی که تجربه آن برای همگان توسیه می شود.

جالب ترین زیپ لاین جهان

📌 در دومین جا از ترین های گردشگری با توکلی به برجی عجیب سر می زنیم این برج در شهر یزد واقعه شده است و اسم آن به برج ختموشان معروف است، این برج در دوران زرتشتیان اجساد مردگان در داخل آن انداخته می شد تا خوراک پرندگان و حیوانات گردد و تنها استخوان های آن باقی بماند. این برج از ترسناکترین برج های ایران به حساب می آید.

برجی عجیب

📌 در سومین سفر خود به ترین های گردشگری با توکلی به پله های عجیبی برمیخوریم. این پله ها که در کشور پرو قرار دارد جز اسرار آمیزترین پله های جهان می باشد و دلیل ساخت این پله ها هنوز برای همگان ناشناخته است، زیرا این پله ها به قدری بزرگ است که انسان از روی آنها نمی تواند عبور کند و خیلی بزرگ و عظیم است و باستان شناسان از آن به عنوان پله های غول پیکر یاد می کنند.

📌 در سفر چهارم خود از ترین های گردشگری با توکلی به یکی از زیباترین و چشم نواز ترین معابد جهان سر می زنیم، معبد میناکشی آمان که در هندوستان قرار دارد، این معبد از زیباترین و رنگین ترین معابد جهان هست که همگان را مدهوش خود می کند و در لیست نامزدهای عجایب هفتگانه جهان نیز قرار دارد.

پله های عجیبی
زیباترین و چشم نواز ترین معابد جهان

📌 در پنجمین سفر به ترین های گردشگری با توکلی سفر داریم به کشور شیلی برای دیدن هتلی عجیب که برای ورود به اتاق خود هیچ دری وجود ندارد و شما باید با گذشتن از پل های معلق به اتاق خود برسید و از اقامت خود را در این هتل رویایی که در یکی از خوش آب و هواترین مناطق دنیا نیز می باشد لذت ببرید.

📌 در ادامه سفر خود به ترین های گردشگری با توکلی به یکی از زیباترین و در عین حال چشم نوازترین آبشارهای دنیا سری می زنیم، این آبشار که در کشور لبنان قرار دارد به نام باتارا جرج نامیده می شود و در کوهستان تریل قرار دارد، شاید آنجل و نیاگارا از زیباترین و بلندترین آبشارهای جهان باشند ولی این آبشار به عقیده بنده می تواند از این دو نیز زیباتر باشد.

📌 در لیست خود به ترین های گردشگری با توکلی به یک روستا در کشور ولز سری می زنیم، شاید با خود بگویید که دلیل رفتن به این روستا چیست؟

این روستا که با نام شنفرپوشگوین گیش نام دارد نام کامل آن( شنفرپوشگوین گیش گوگریخوئیرندروبوشنتیسیلیوگوگوگوخ ) می باشد بلندترین و در عین حال عجیب ترین نام ها را در بین نام یک مکان را دارا می باشد.

بلندترین نام یک روستا

واقعاً خودشون چجوری اینو میگن من موندم، به دلیل هنگ کردن تایپیست ادامه متن را با یک نفر دیگر ادامه می دهیم. 😀 

📌 در ادامه لیست خود به ترین های گردشگری با توکلی به یکی از جزایر عجیب دنیا می رویم این جزیره که در کشور ایتالیا قرار دارد می توان به عنوان بدشانس ترین جزیره دنیا نامید زیر در قرون وسطی محل ایزوله و سوزاندن گرفتار شدگان به طاعون بود،  بعد در در دوران پادشاهی ناپلئون به انبار مهمات و بیمارستانی برای بیمارن روانی بدل شد و بعد از آن نیز به وسیله یک شهاب سنگ که به آن برخورد کرد تخریب شد.

📌 در ادامه لیست خود به اولین شهر شناور در دنیا می رسیم، این شهر که در اقیانوس آرام قرار دارد و در نزدیکی کشور هایتی قرار دارد و ساخت آن به گفته مهندسان تا سال ۲۰۲۰ به طول می انجامد.

حدوداً به اواسط لیست خود رسیدیم،

📌 در ادامه این لیست می خواهیم به ترسناکترین سفری در کوهستان ببریم، بیشتر مردم حاضر به خریدن به خطر به جان هستند تا بعد از رسیدن به قله یکی از زیباترین و غیر قابل تکرارترین مناظر دنیا را ببینند، این سفر کوهستانی شما در کوهستان Huayin (هوآیین) در استان شاآنشی در کشور چین آغاز می شود، این کوهستان ۵ قله دارد و تنها راه رسیدن به این قله ها از طریق یک راه پله بسیار خطرناک و وهم آورترین نردیبان های دنیا می باشد زیرا وقتی قدم بعد خود را برمیدارید نمی دانید که آیا سالم به پله بعد می رسید و یا مانند آن ۱۰۰ ها نفری که در سال به ته دره سقوط می کنند کشته خواهید شد. ولی وقتی به نوک قله برسید به صحنه ای مواجه می شوید که غیر قابل تکرار می باشد.

وهم آورترین نردیبان های دنیا
وهم آورترین نردیبان های دنیا

📌 در ادامه سفر خود به ترین های گردشگری با توکلی به رودخانه ای عجیب در کشور کانادا سفری خواهیم داشت، رودخانه هامبر که عجیب بودن آن به دلیل وجود سنگ هایی است که بدونه هیچ اتصالی بر روی یکدیگر قرار دارند و تعجب تمام جهان را به خود جلب نموده است.

📌 در آخرین دیدار خود به ترین های گردشگری با توکلی به دریاچه ای عجیب و رنگارنگ می رویم، دریاچه ای که در تابستان به دلیل بخار آب در تابستان در آن گودال های کوچکی از آب و مواد معدنی تشکیل می شود و صحنه ای بسیار دیدنی را به وجود می آورد.

🔴 امیدواریم که این سفر کوتاه به ترین های گردشگری با توکلی مورد رضایت شما قرار گرفته شده باشد. ما را در شبکه های مجازی همراهی کنید تا شما را بیشتر با این نقاط آشنا کنیم.🚶🏻‍♂️